Alkatrész

Válasz küldése
Pesta
Hozzászólások: 782
Csatlakozott: 2011.04.21., csüt. 15:18
Tartózkodási hely: Nyékládháza
Kapcsolat:

Re: Eladó CX500E - darabokban

#4021

Hozzászólás Szerző: Pesta » 2016.12.14., szer. 23:23

Győző!

Az, hogy elad 1db CX-et, nem jelenti azt, hogy nincs másik neki! :D
Üdv.
Pesta

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3804
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#4022

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2016.12.15., csüt. 12:27

16845 Olvastlan hozzászólásSzerző: Pesta » Tegnap, 21:23

Elhiszem, mivel kétséges lehet ezért kérdeztem.
Te tudsz valamit?
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

fec
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.11.28., hétf. 09:18
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#4023

Hozzászólás Szerző: fec » 2016.12.15., csüt. 13:20

Fú, látom zavaró tényező vagyok.Bocsi ha megsértettem a csapat elveit hogy "új tag" vagyok meg stb. Lépek is még mielőtt kiutálnátok. Na szasztok. Ja ha esetleg valakinek valami kell, gmailen vagy valameik hírdetési oldalon megtalál Üdv mindenkinek, további jó pumpázást !!!!!

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3804
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#4024

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2016.12.15., csüt. 13:51

16847 fec

Szó sincs róla!
Minden újoncnak örülünk és szívesen fogadjuk.
Ez így van veled is.
A kérdésem érdeklődő volt és egyébként sem lenne illő
válasz nélkül távozni!
Szóval inkább maradj és mesélj :-)
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

Zpityu
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2014.11.28., pén. 09:23
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#4025

Hozzászólás Szerző: Zpityu » 2016.12.15., csüt. 17:06

Igaza van a Győzőnek!
Rendes embereket szívesen látunk tagként és szimpatizánsként is.
Maradj és mesélj!
Üdv Zpityu

Pesta
Hozzászólások: 782
Csatlakozott: 2011.04.21., csüt. 15:18
Tartózkodási hely: Nyékládháza
Kapcsolat:

Re: fec

#4026

Hozzászólás Szerző: Pesta » 2016.12.15., csüt. 22:47

Győző!

Nem, semmit nem tudtam fec-ről. Csak beugrott, hogy ez is egy lehetőség, de úgy tűnik, sajnos nem így van.
Meg az is gyanús, hogy nem igazán volt ideje elolvasni a fórum korábbi bejegyzéseit, mert akkor talán nem gondolta volna, hogy bárkit is kiutálunk innen - még ha erre volt is egy szerintem méltatlan precedens még nagyon az elején...
Üdv.
Pesta

Avatar
Oszy
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 09:56
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#4027

Hozzászólás Szerző: Oszy » 2016.12.18., vas. 10:58

Sajnos az irasbol nem erzekelheto az iro vagy kerdezo mikent is ertelmezi. Ezert lehetett, bogy Fec félreértette Fgyozot. Ezert egy smilet midig erdemes odabiggyszteni, valahogy erzekeltetni a szoveg pozitiv mivoltat, hangulatat.

Fec, ne lepj le. Van itt nehany igazi restaurator. Ha visszalapozol talalsz par kepet,de van epito is.
Aludj ra me 1et mielott eladod. ;)
A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3804
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#4028

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2016.12.19., hétf. 12:04

16850 Pesta!

AZ elején? - uhh Pesta én nem is emlékszem ilyenre.
Majd ha találkozunk kérlek meséld el h most mire gondoltál.
Nem kérem h írd le mert ilyet nem is olvasnék szívesen.
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3804
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#4029

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2016.12.19., hétf. 12:05

16849 Zpityu !

Igazad van!
Főleg ha a neve nem "f" -el kezdődik és nincs benne "orest" ! :D
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

fec
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.11.28., hétf. 09:18
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#4030

Hozzászólás Szerző: fec » 2016.12.22., csüt. 00:15

Sziasztok! Bocsi skacok hogy egy kicsit túlreagáltam múltkor a dolgokat,ezért én kérek elnézést! Hahó én nem a csapatban vagyok új tag,hanem a fórumon de ezt már akkor is irtam. Egyébként van mindekinek mindene? Már mint alkatrész ügyileg. Azt hittem megrohantok majd a cuccok miatt és visztek mindent. Komcsi azt gondoltam 1-2 nap és viszitek az egészet.Kár hogy nekem akkoriban nem volt ilyen lehetőségem. Azt írtátok meséljek,Ok. Na szóval 97-ben vettem a mocit(meglát beleszeret megvesz) és azóta összesen úgy kb 300-métert mentem vele. Durva mi? Egyszer indítottam be 2 percre amig haza gurultam vele. Sajna az 1-2 szépség hibán kívül a motorjának is volt egy kis szelephangja. Gondoltam beállitom és irány a naplemente,de nem így lett. Megbontva láttam hogy a szelepszár felső része kiverődött ráadásul mind a két hengernél. Közben az is feltünt hogy mintha egy kissé laza lenne a vez.lánc,tovább bontottam és kiderült hogy a vez.lánc feszítő törött.Király! Akkor valszeg van itt még más bibi is,csapszeg csapágy stb.Berágtam! Hogy ne érjen több meglepi úgy döntöttem full generál. Szét is szedtem az egészet atomjaira,blokkot vázat mindent. Azután elkezdtem összeírni hogy mi kell,és egy jó hosszú listám lett. Pár nap múlva nagy lelkesedésel nekikezdtem az alkatrész vadászatnak,jártam a bontókat de szinte semmi. Voltam motoros boltokban is,de ami lett volna az is csak rendelésre volt horror áron. Attam fell hírdetést is hát ha lessz valami aztán csak vártam és vártam közben azon agyaltam miféle ritka csodabogár ez a CX hogy nincs belőle bontott darab. Egyszetr csak megtört a jég, jelentkezett egy srác hogy ő talán tud nekem segíteni. Neki volt egy ős CX-e amivel járt, meg 2db CX650 túrbó. Persze eladó alkatrésze neki sem volt mert ő is azok után kutakodott,viszont ismert jó pár CX.est akiknek lehet hogy van elfekvőben. Késöbb ez a srác lett a hazai CX klub alapítója. Egyébként lehet hogy ismeritek is Baráth Domonkosnak hívják (Döme) 2002-ben ő hozta össze az első CX-es találkozót aminek én is tagja,illetve résztvevője voltam sajna moci nélkül. Nem tudtam összehozni hogy talpra álljon a bulira,pedig rajta voltam az ügyön. Az évek során elég sokat költöttem rá, ami nem volt használtan arra sporoltam és megvettem újonnan. Vettem CX-es technikai szerelési könyvet, meg szereztem hozzá mikrófilmet amit A4-es lapokra kinagyítattam és cikszám szerint rendelgettem a cuccokat. És, még így se volt meg minden mert sok dolog már nem rendelhető. Németből is sikerült behozatni pár dolgot, de csak párat,mert ott se kaptam meg mindent legalább is akkoriban. Így aztán múlt a lelkesedés mindig azt mondtam: Majd jövőre és megint majd jövőre..... stb Azóta is ott porosodik szegény, néhány alkatrészét már a rozsda is megkezdte. Hát skacok ennyi dióhéjban a történet most én lettem a CX-esek kánaánja mert én már tutti hogy nem fogom összerakni a mocit. Ha esetleg valakit érdekell a váz és a hozzá kapcsolódó alkatrészek le vannak festve (szinterezve),blokkba új főtengely csapágy van, a hengereknek nincs válla nem kopott még ott a gyári hónolás. Rengeteg új alkatrészem van mint pl: gyűrű garnitúra, csapszeg,hajtókar csapágyak.........stb. Bocsi hogy egy kicsit elnyújtottam az írást de hát ti kértétek hogy meséljek. Hát ennyi.

Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég