Alkatrész

Válasz küldése
Avatar
Oszy
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 09:56
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

782

#881

Hozzászólás Szerző: Oszy » 2011.06.03., pén. 18:47

Szia Géza
Nagyon köszi. Angol oké, abban boldogulok.
Jó 7végét!!!
A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

semegijanos
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2011.02.20., vas. 19:23
Kapcsolat:

Re: 783

#882

Hozzászólás Szerző: semegijanos » 2011.06.06., hétf. 21:03

Hello Kentaur!

Nyomtam Neked 2 db.emailt a kentaur65@gmail.com-ra. Várom a jelentkezésedet! Telefonod kicseng!
Üdv.Semegi János

Avatar
Oszy
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 09:56
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#883

Hozzászólás Szerző: Oszy » 2011.06.07., kedd 14:00

hello kentaur,

En mar 4 eve varom jelentkezesed. Remelem jol szuperal a vas amit vettem toled de csak a blokkja es papirja maradt nalam.
A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

semegijanos
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2011.02.20., vas. 19:23
Kapcsolat:

784

#884

Hozzászólás Szerző: semegijanos » 2011.06.12., vas. 17:10

Előttem szólónak!
Szokjál le, hogy mindenkit felül szólsz, és kicsit megsérted pl. a motorom fekete vázával, Kentaur 4évi keresgélésével,
vagy állandó bizonygatás mindenben, amit az fgyőző kitalál, vagy vélelmez.Szerintem kicsinyes, túl gyerekes.Mindenkinek
van a dolgokról saját véleménye!!!!! ;)
Semegi János

Lehet, hogy a rendszergazda büntetésében részesülök, de KIJÖTT!!

Avatar
Oszy
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 09:56
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

785 784-re

#885

Hozzászólás Szerző: Oszy » 2011.06.12., vas. 21:31

Kedves János,

Elírtad, vagy tényleg nekem címezted?

Nem tudom kit szóltam felül. kérlek gyűjtsd össze azokat a hozzászólásaimat és küld el. Sosem bizonygatok semmit amit Győző írt vagy bárki, (legalábbis nem találtam írásaimba.)csak ahogy mondtad, mindenkinek van véleménye.
Milyen : "
pl. a motorom fekete vázával ?
"
Ha így érzed elnézést és a többit megbeszélhetjük privibe. Az eredményt majd tegyük közzé.

Szép napot.
A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

Pesta
Hozzászólások: 782
Csatlakozott: 2011.04.21., csüt. 15:18
Tartózkodási hely: Nyékládháza
Kapcsolat:

Karburátor tisztítás

#886

Hozzászólás Szerző: Pesta » 2011.06.12., vas. 21:46

Sziasztok!

A kérdésem az, hogy milyen tisztítási eljárást tudtok javasolni egy sokat (éveket) állt motorkerékpár karburátorának tisztítására?
(Az alany természetesen egy CX650E.)

Korábban olvastam már német oldalakon ultrahangos tisztításról, dicsérték.
De érdekelne, hogy van-e valamelyikőtöknek személyes tapasztalata erről, illetve tudja-e valaki, hogy csinálnak-e ilyet kis hazánkban?

Előre is köszönöm!
Pesta
Üdv.
Pesta

Geza
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.03., kedd 21:30
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Karburátor tisztítás

#887

Hozzászólás Szerző: Geza » 2011.06.12., vas. 23:08

Szia Pesta,

21 ev kihagyas utan meg csak kapirgalom a technikat, illetve probalom az elfeledett dolgokat visszahozni. Miutan az en gepem is allt pont 10 evig, utana olvastam nemet es magyar forumokon is altalanos karburator dolgoknak. Tobb helyen olvastam, hogy mielott meg szetszedne, vagy allitana az ember a mar tobb evet allt motorok karbijat, eloszor menjen vele 1-2e km-t. Lehetoleg tobbszor folyamatosan, nagy fordulat mellett, mert igy magatol is tisztul. En a magam reszerol ertelemesebbnek tartanam a teljes szetszerelest es oldoszeres, valamint a duznik fizikai pucolasat, de hat nem egy forumon olvastam a dolgot. Szoval en magam is ezt probalom eloszor (meg jelenleg is), kiegeszitve egy karburator tisztito adalak segitsegevel (nekem autonal az STP, illetve a Gold Eagle jott be). Egy flakon 55-60 liter benzinhez eleg, igy ez nalunk 3 tank. Jelenleg a 3. adagnal tartok. Ugye a motorba nem latok bele, de a gyertya szebb, illetve eltunt a kipu vegerol a fekete lerakodas. Azert en is kivancsi vagyok az igazi szakemberek velemenyere!

Udv,

Geza

Pesta
Hozzászólások: 782
Csatlakozott: 2011.04.21., csüt. 15:18
Tartózkodási hely: Nyékládháza
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#888

Hozzászólás Szerző: Pesta » 2011.06.12., vas. 23:22

Géza!

Ha menne az a motor, motoroznék vele, de sajnos be sem indul.
A karburátor kívülről is lehangolóan néz ki, de szeretnék bele életet lehelni, és az eredeti karburátorával használni a járgányt.

Most néztem meg, a neten kb. 200EUR körül lehet venni UH-os készüléket, de kell bele lötyi is, és még mindig nem tudom, mennyire hatékony, mire számíthatok az eljárástól.

Továbbra is remélem a válaszok sokaságát! :-)

Pesta
Üdv.
Pesta

Geza
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.03., kedd 21:30
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Karburátor tisztítás

#889

Hozzászólás Szerző: Geza » 2011.06.13., hétf. 00:01

Ertem, szoval nagy fordulaton es hosszu tavon tolni tenyleg nem jo! Bocsi, a magam jarganyabol indultam ki, hogy megy csak bibis.
Hat a 200EUR azert buszke ar, szerintem akkor eri meg, ha maskor is lehet hasznalni.

Udv,

Geza

molicx

791

#890

Hozzászólás Szerző: molicx » 2011.06.13., hétf. 11:13

Karb. tiszt.-ra!
Szia Pesta!
Karb. tisztító spray is beszerezhető/?/ azért ?, mert már régen vettem, de talán még mindíg kapható, egy fémhulladék átvevő hely állapotú cm450t karb.sort sikerült segítségével megcsinálni- kétszeri nekifutásra.moli

Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég