Alkatrész

Válasz küldése
Avatar
Pali
Hozzászólások: 499
Csatlakozott: 2009.12.01., kedd 17:51
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

1268

#1991

Hozzászólás Szerző: Pali » 2013.01.20., vas. 21:06

Jani az 1265-ös hozzászólásodban garanciáról beszélsz, neked az a garancia hogy valaki szívességet próbál neked tenni és ha nem jön be akkor saját zsebből térítse meg a károdat? Hol szoktak ilyen garanciát vállalni?

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3804
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

1269

#1992

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2013.01.21., hétf. 11:21

1265-re
Forrest valóban megtette ami tőle telt, amennyire lehetett kézben is tartotta a folyamatokat.
Ha kicsit bele gondolunk, mikor már látszott h gond van, akkor jött az utána járás ami szintén nem megy ingyen - elég ha csak a külföldi telefon hívás tarifára gondolunk de mi akkor is csak a normál ügylet ránk eső részét fizettük.
AZ utána járásból miért nem vállaltunk részt? - jó, én azért mert úúútálom a forrestet... de más miért nem...?

Jani, én melletted is kiállok mert téged is ismerlek, tudom h te is jó csávó vagy.
Nem egyforma az inger küszöbünk de ezzel nincs is baj.
Ki lesz köszörűlve a csorba amit érzel, ezen ne rágódjunk és lépjünk át a dolgon.
Rendben?
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

semegijanos
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2011.02.20., vas. 19:23
Kapcsolat:

1270

#1993

Hozzászólás Szerző: semegijanos » 2013.01.22., kedd 10:37

Szevasztok !

Eljött az idő, hogy nyugodtan reagáljak Pali által tett szösszenetre, mégpedig a gerinctelenségemre.
Egyszeri találkozásunkból rögtön ilyen komoly következtetést valakiről levonni, azt hiszem, hogy csak a fiatalság és meg -fontolatlanság miatt lehet rögtön levonni. Szép és jó dolognak tartom mások melletti kiállásodat, és pénz gyűjtőszenvedélyedet, de szerintem a forrest nincs rászorulva.
Senkit ne véleményezz míg nem ismered meg az ipsét mélyebben. A "skorpiókat" ha ismered, akkor tudhatnád, hogy nem egy vesztes egyéniségek.Én ilyen Vagyok!!!
A megjegyzésed kikérem Magamnak, és elvárom, hogy felém megfontoltan tegyél megjegyzéseket a jövőben!
Ha valamennyi márkatársam is úgy itéli meg, hogy Én egy gerinctelen ember vagyok, akkor zárjatok ki, és tudomásul fogom venni, hogy nem vagyok méltó a csapathoz.
Ha nem zártok ki, akkor Barabás Palitól sűrű bocsánat kérést követelek magamnak
Megjegyzem, nem 2 sárga sza@.... prizma árát áldoztam a CX csapat tagságom érdekében.A forresnak ezért is pü-ben írtam meg az ajánlatomat, mert úgy gondoltam, hogy csak a kettőnk dolga!!!!

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3804
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

1271

#1994

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2013.01.22., kedd 11:18

1270 -re
a csapathoz tartozik és nem gondolunk kizárásra addig amíg valakit nem rossz vagy bomlasztó szándék vezérel.
Tudom h nálad sem erről van szó. Az érzését, véleményét, sérelmét, gondolatát senkinek sem kell magában tartania, azt ki lehet mondani, a problémák és az esetleges sérelmek meg azért vannak h megoldódjanak.
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

ScheibliGL400
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 14:46
Kapcsolat:

1272

#1995

Hozzászólás Szerző: ScheibliGL400 » 2013.01.22., kedd 18:13

Üdv minden márkatársnak!
A kialakult vitához szeretnék egy szösszenetet írni megjegyzésnek.
Már korábban is tapasztaltam, itt a fórumon, hogy sokszor jelentéktelennek tűnő dolgok körül igen heves vita alakul ki.Biztosan azok számára akik részesei ennek a vitának ez nem is annyira jelentéktelen, de megkérdezem ér e ez annyit, hogy ezért baráti vagy csak jó emberi kapcsolatokat beáldozzunk.
Mind a két félnek a saját szemszögéből igaza van. Mielőtt bárki is reagálna erre, kérem gondolja végig amit most leírok. Semegi János márkatársunk védelmében szeretném felhívni a figyelmeteket arra a tényre, hogy ő a koránál fogva (bocsi nem le öregítelek) még az adott szót szentírásnak veszi. Természetesen nem azzal van itt gond aki segítségét felkínálva le akarta bonyolítani az üzletet, hanem azzal aki mások jóhiszeműségét kihasználva (eladó) ilyen gátlástalan módon használ ki embereket.
Forest természetesen nem tehet semmiről sem hiszen ő is csak áldozata a kialakult helyzetnek, és nem csak anyagiakra gondolok.
Szerintem ne bántsátok egymást, nem ér annyit!!!
Sajnos ilyen világban élünk!!!!!

maestro
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.10.27., kedd 19:54
Kapcsolat:

Re: Alkatrész

#1996

Hozzászólás Szerző: maestro » 2013.01.22., kedd 18:31

1273 Ez a dolog túl lett ragozva.Kellemetlen a szituáció,de szerintem egy személyes találkozó alkalmával, pl:egy túra tisztázni lehet a dolgokat.

Avatar
Pali
Hozzászólások: 499
Csatlakozott: 2009.12.01., kedd 17:51
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

1274

#1997

Hozzászólás Szerző: Pali » 2013.01.22., kedd 20:36

Jani!

Soha nem tartottalak gerinctelen embernek, mert a személyes találkozásunkkor nem ilyennek ismertelek meg, nem is írtam ilyet soha csak azt hogy a leveled volt gerinctelen stílusú. Ezért nem látom okát annak hogy bármiért is bocsánatot kéne kérnem tőled. Az üggyel kapcsolatos hozzászólásaimmal most is teljes mértékben egyetértek, és megfontoltan írtam ahogy ezt is. A Skorpió jegyű embereket elég jól ismerem mivel én is az vagyok.
Részemről lezártnak tekintem ezt a dolgok a Scheibli Feri hozzászólásával pedig maximálisan egyetértek.

Kallós Gyula
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011.03.14., hétf. 16:42
Kapcsolat:

Re: 1275

#1998

Hozzászólás Szerző: Kallós Gyula » 2013.01.23., szer. 08:31

TISZTELT MOTOROS BARÁTAIM!!!

A személyeskedés talán nem a cx-gl oldalakra való,ezeket az érintett személyek maguk között rendezzék le. Mi is van a nevünkben? Nekem az rémlik, hogy baráti társaság,tehát ehhez kellene tartani magunkat, hiszen ezeket mások is olvashatják. A túrák alkalmával lehetőség adódik a vita vagy meg nem értés tisztázására.Javaslom zárjátok le ezt és az ehhez hasonló vitákat. :!: :!: :!:

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3804
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

1276

#1999

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2013.01.23., szer. 11:47

Az ALKOTMÁNY az ami a szívünkből jön. Magyar ember sajátja h az adott szó kötelez. A jó szándékot pedig nem érheti szemrehányás. A barátság (baráti társaság) lehetővé teszi h ne kelljen magunkban tartanunk semmit ami bánt és ennek szellemében megold minden problémát.
A fórumunk pedig azért van h amíg fizikálisan távol vagyunk addig is tudjunk együtt lenni. És itt megbeszélhetünk mindent ami minket érint lehet az bármi.
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

Avatar
forrest99
Hozzászólások: 2510
Csatlakozott: 2009.12.09., szer. 19:26
Kapcsolat:

1277

#2000

Hozzászólás Szerző: forrest99 » 2013.01.24., csüt. 00:56

Kemeny Laci es minden erdekeltnek!

Az Eurosportokon altalaban elhagyodott km ora nullazo gomb potlasara a lenti cuccost talaltam a Faboryban.
Kis reszelessel ilyen lett.

http://www.fabory.hu/hu/product/bak-fs3 ... 60009.html
DSCI0748.JPG

Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég